Na ślubie nie może zabraknąć pięknej muzyki. Poznaj Amor Dei!

Na ślubie nie może zabraknąć pięknej muzyki. Poznaj Amor Dei!
fot. Fotopestka Zespół Amor Dei gra od 2012 roku. Udowadnia ludziom, że muzyka chrześcijańska jest ambitna, a jej słuchanie pomaga przeżyć spotkanie z Bogiem. Zarówno podczas Mszy Świętej jak i Uroczystości Ślubnej.
istotne.pl 0 muzyka, kościół, religia, ślub

Reklama

Zespół to kwartet instrumentalno-wokalny. Grają na gitarze akustycznej i skrzypcach. Amor Dei (czyli Miłość Boga) tworzą Aleksandra Bojanowska, Agnieszka Baszczyj, Hanna Woźnica i Arkadiusz Emilian. Muzyką profesjonalnie zajmują się od ponad 10 lat. Śpiewają i grają na różnych uroczystościach kościelnych, świątecznych, podczas sakramentów bierzmowania, na chrztach oraz głównie na Uroczystościach Ślubnych.

– Połączenie instrumentów oraz nasze subtelne, a zarazem mocne głosy, sprawiają, że całość muzyki trafia wprost do serc słuchaczy, czyli do Waszych serc, Waszych rodzin i najbliższych – piszą muzycy na profilu facebookowym Amor Dei.

Jeśli chcesz wynająć zespół, by uatrakcyjnił Twoją uroczystość, najlepiej zrób to telefonicznie pod numerami: 601 801 584 (Agnieszka) lub 533 448 910 (Arkadiusz).

Reklama