Bezpłatne kursy w Centrum Kształcenia Ustawicznego

Bezpłatne kursy w Centrum Kształcenia Ustawicznego
fot. CKU Bolesławiec Czekamy na Ciebie w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu.
istotne.pl zsoiz bolesławiec

W Centrum Kształcenia Ustawicznego ZSOiZ w Bolesławcu trwa nabór na bezpłatne kursy kwalifikacyjne, dzięki którym możesz zdobyć nowy zawód.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe są pozaszkolną formą kształcenia ustawicznego, przeznaczoną dla osób dorosłych, umożliwiającą w krótkim czasie zdobycie nowego zawodu, a tym samym zwiększenie swoich szans na rynku pracy. Każdy kurs kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w danym zawodzie.

Zajęcia (teoretyczne oraz praktyczne) na kursach odbywają się w systemie zaocznym – co dwa tygodnie, w piątki i soboty.

Pamiętaj! Nauka na kursach jest bezpłatna!

Centrum Kształcenia Ustawicznego oferuje następujące kursy kwalifikacyjne:

nazwa zawodukurs kwalifikacyjny
technik ekonomista A.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
A.36 Prowadzenie rachunkowości
technik rachunkowości A.36 Prowadzenie rachunkowości
A.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych
technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów
T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych
kucharz T.6 Sporządzanie potraw i napojów
technik spedytor A.28 Organizacja i nadzorowanie transportu
A.29 Obsługa klientów i kontrahentów

Dyplom technika w danym zawodzie może otrzymać osoba, która posiada średnie wykształcenie oraz świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Osoba posiadająca wykształcenie zasadnicze zawodowe, która zdobędzie świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe i uzupełni wykształcenie średnie w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych również może uzyskać tytuł technika.

Trwają także zapisy do bezpłatnego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych – zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (co dwa tygodnie, w piątki i soboty).

Ciekawa oferta dla bezrobotnych – Skorzystaj!

Osoby bezrobotne, które pragną uzyskać kwalifikacje umożliwiające im podjęcie pracy, zdobycie zupełnie nowego zawodu, mogą osiągnąć ten cel, zapisując się na odpowiedni kurs kwalifikacyjny.

Zapraszamy!

Wszystkich zainteresowanych bezpłatnymi kursami zapraszamy do siedziby CKU w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych przy ulicy Komuny Paryskiej 6 w Bolesławcu (tel. 75 732 40 09, 75 732 39 83) i na stronę internetową www.cku.boleslawiec.pl oraz do kontaktu e-mailowego: cku.boleslawiec@o2.pl.

Jeżeli masz wątpliwości, czy skorzystać z naszej oferty, zapraszamy na spotkanie informacyjne 4 września 2015 r. o godzinie 16:00 (sala nr 24).

CKU Bolesławiec