Wakacje z Orką. Wstęp dla dzieci 5 zł za godzinę!

Wakacje z Orką. Wstęp dla dzieci 5 zł za godzinę!
fot. Grażyna Hanaf W tym roku Orka przygotowała dla dzieci super promocję. Od poniedziałku do piątku za wstęp na basen za godzinę rodzice zapłacą za dzieci jedyne 5 zł.
istotne.pl wakacje, orka

Dla dzieci

Do dyspozycji dzieci jest basen rekreacyjny o powierzchni 200m2 głębokości od 0,9m – 1,3m, zaopatrzony w wodne gejzery, armatki wodne do masażu, pięć masujących leżanek powietrznych, kaskadę wodną oraz karuzelę wodną tzw. dziką rzekę , która naprzemiennie działa z wodospadem. Przy basenie tym znajduje się również płaska, szeroka i krótka zjeżdżalnia rodzinna. Dla starszych dzieci oraz dorosłych przeznaczone są dwie super zjeżdżalnie o długości 60m i 100m. W pobliżu basenu rekreacyjnego dla maluszków znajduje się brodzik o powierzchni 25m2 i głębokości ok.30 cm wyposażony w atrakcje basenowe dla dzieci (fontanna , wodospad , mini zjeżdżalnia ). Ci którzy wolą mniejszą aktywność ruchową mogą zrelaksować się w jaquzzi . Osoby umiejące pływać mogą skorzystać z basenu sportowego o wymiarach 16m x 25m. 

W poniedziałki i środy w ramach biletu promocyjnego za 5 zł dzieci mogą wziąć udział w zajęciach nauki pływania z instruktorem:

  • 10:00- 10:45 zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat
  • 11:00- 11:45 zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat

Dla dzieci, które przez cały rok uczęszczały na szkółki pływackie lub zajęcia korekcyjne , Bolesławiecki Park Wodny ORKA zorganizował wakacyjne zajęcia, gdzie dzieci będą miały okazję kontynuować naukę pływania i ćwiczenia w wodzie. Aby uczestniczyć w zajęciach należy wykupić karnet miesięczny.

Zajęcia korekcyjne odbywać się będą w lipcu w poniedziałki o środy 16:15-17:00, a wakacyjna szkółka pływacka (lipiec-sierpień) również w poniedziałki i środy 17:00- 17:45.

fot. G. Matoryn

ORKA nie zapomniała o osobach dorosłych

We wtorki i czwartki przez całe wakacje o godz. 20:00- 20:45 będzie można skorzystać z zajęć nauki pływania od podstaw. Jest to szansa dla osób dorosłych, aby jeszcze w tym roku podczas urlopu, mogły w pełni korzystać z wakacyjnych wyjazdów i cieszyć się kąpielą w morzach, jeziorach czy w basenach. Nauką pływania zajmuje się Ryszard Niewiadomski „Dzidek”. Warto skorzystać! Wystarczy wykupić karnet miesięczny w biurze Orki (I piętro, pn- pt 8:00- 16:00) lub po godz. 16:00 w kasie pływalni (parter).

Dla osób lubiących relaks

W Bolesławieckim Parku Wodnym ORKA  organizowane są RYTUAŁY SAUNOWE oraz CEREMONIE MENTOLOWE w każdy poniedziałek, środę i piątek od 17:00 do 21:00.

Rytuał saunowy to obrządek zwany także naparzaniem lub seansem. Wykonywany jest przez wyszkolonego saunamistrza, który z pomocą suchego lub zwilżonego ręcznika rozprowadza gorące powietrze po wnętrzu sauny używając przy tym wybranych przez siebie aromatów, które w połączeniu ze sztuką poruszania ręcznikiem w rytm muzyki czynią z rytuału unikalny pokaz.

Ta kilkuminutowa podróż gwarantuje silne pobudzenie naszych zmysłów. Za uczestnictwo w rytuałach pływalnia nie pobiera dodatkowych opłat. Wystarczy tylko zakupić bilet basenowo-saunowy.

W sierpniu ORKA zaprasza na nową odsłonę AQUA AEROBIKU!

W drugim miesiącu wakacji zajęcia startują z nową energią, nowatorską propozycją ćwiczeń oraz z nową panią instruktor! Będzie na pewno ciekawie!!! ORKA zapowiada promocyjną niespodziankę. SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE na stronie www.orkabolesławiec.pl lub na fanpage’u www.facebook.com/OrkaAquapark.

fot. G. Matoryn
fot. G. Matoryn