Za kilka dni rozpoczną się Dni Kultury Chrześcijańskiej

Logo Bolesławieckich Dni Kultury Chrześcijańskiej
fot. B.org 10 października już po raz ósmy rozpoczną się Bolesławieckie Dni Kultury Chrześcijańskiej. Ci, którzy twierdzą, że religia i duchowość znajdują się na marginesie współczesnej kultury, powinni czuć się zadowoleni.
istotne.pl 0 koncert, religia, on tak chciał

Reklama

10 października już po raz ósmy rozpoczną się Bolesławieckie Dni Kultury Chrześcijańskiej. Ci, którzy twierdzą, że religia i duchowość znajdują się na marginesie współczesnej kultury, powinni czuć się zadowoleni. Przez ponad miesiąc będą mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych związanych z tematyką chrześcijańską. Propozycje organizatorów są niezwykle zróżnicowane – od koncertów poprzez prelekcje i filmy – ze słynną "Pasją" Mela Gibsona na czele – aż do wystaw fotografii sakralnej.

Bolesławieckie Dni Kultury Chrześcijańskiej cieszą się dużą sympatią bolesławian, chętnie uczestniczących w koncertach i spektaklach, przygotowanych – w dużej części – przez młodzież rekrutującą się z różnych bolesławieckich parafii.

Podczas tegorocznej edycji będzie można usłyszeć między innymi cenionego wokalistę Mieczysława Szcześniaka, odnoszący sukcesy bolesławiecki zespół "On tak chciał" oraz grupę Deus Meus.

Szczegółowy program tegorocznych Dni Kultury Chrześcijańskiej będzie zamieszczany na bieżąco na stronach serwisu Boleslawiec.org, który jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

Bolesławieckie Dni Kultury Chrześcijańskiej

Reklama