SPA w Termach Bolesławiec

SPA w Termach Bolesławiec
fot. Grzegorz Matoryn W Termach Bolesławiec w strefie SPA&Welness zadbasz o urodę i zdrowie, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego.
istotne.pl 0 basen, promocja, masaż, spa, termy bolesławiec, kosmetyka

Reklama

Zabiegi wykonywane w Termach Bolesławiec są najlepszymi z obecnie dostępnych na rynku i wykonywane są przez profesjonalistów przy użyciu supernowoczesnego sprzętu. Posiadamy siedem profesjonalnie wyposażonych gabinetów oferujących zabiegi pielęgnacji i kosmetyki całego ciała, masaże oraz wybrane zabiegi fizykoterapii.

Doskonałe odprężenie i poprawę samopoczucia można uzyskać poprzez indywidualnie dobrany masaż lub zabieg. W ofercie znajdują się masaże: lecznicze, wyszczuplające, modelujące, a także drenaż limfatyczny oraz masaż na łóżku wodnym MediStream. Masaże relaksacyjne pomogą złagodzić stres i uzyskać stan głębokiego relaksu. Aromatyczne masaże gorącymi kamieniami, bambusami, stemplami, a także masaże olejkowe wprowadzą Cię w harmonijny stan ciała i duszy.

W Termach Bolesławiec oferowany jest także hydromasaż łączący zalety tradycyjnego masażu z relaksującymi i leczniczymi właściwościami kąpieli mineralnych, solankowych, olejkowych bądź ziołowych z równoczesnym masażem całego ciała, ozonoterapią i koloroterapią.

Znaleźć tu można także rewelacyjne zabiegi z zakresu leczenia fizykalnego. Dostępne są skuteczne terapie lecznicze i przeciwbólowe takie jak np.: głęboka stymulacja elektromagnetyczna, fala uderzeniowa, elektroterapia, ultradźwięki, pole magnetyczne, krioterapia miejscowa, aquavibron.

Ponadto Termy Bolesławiec oferują zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz w oparciu o najnowsze technologie z wykorzystaniem kosmetyków renomowanych marek. Wykonujemy miedzy innym: dermomasaże, mikroderabrazję, sonoforezę, zabiegi pielęgnacyjne ciała w nowoczesnej kapsule SPA, zabiegi falami radiowymi na ciało i twarz.