Zagłosujcie na GS nr 2 i wesprzyjcie dobry projekt

Zagłosujcie na GS nr 2 i wesprzyjcie dobry projekt
fot. www.sxc.hu (sqback) Mądry pomysł, jak łączyć pokolenia i wskazywać młodym ich korzenie ma szanse na dodatkową nagrodę. Zagłosujmy i zróbmy młodzieży świąteczny prezent!
istotne.pl edukacja, maria subik

Głosujemy na stronie Fundacji BZWBK. Projekt „Interaktywna Szkolna Izba Pamięci mostem łączącym pokolenia” Gimnazjum Samorządowego nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir jest jednym z 305 projektów, który otrzymał grant w wysokości 20 tyś. złotych w konkursie „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Gimnazjum może otrzymać dodatkową nagrodę, jeżeli zechcą Państwo zagłosować. W województwie dolnośląskim znajduje się on na piatej pozycji.

Interaktywna Szkolna Izba Pamięci będzie miejscem spotkań młodości z doświadczeniem. Wyposażona sala w nowoczesny sprzęt multimedialny i zaaranżowana na studio filmowe wzbudzi zainteresowanie młodzieży. Lokalizacja Izby Pamięci w największym gimnazjum w mieście będzie pełnić funkcję muzeum i ośrodka edukacji regionalnej dla wszystkich szkół w mieście i gminie Bolesławiec.

– Tworzenie Izby Pamięci, poszukiwanie, odnajdywanie i odkrywanie przez uczniów pamiątek swoich dziadków i pradziadków umacnia silne poczucie więzi z Rodziną, Regionem i małą Ojczyzną. Warto zagłosować na nasz projekt – przekonuje Maria Subik.