Komu bolesławiecka Miss odda koronę?

Komu bolesławiecka Miss odda koronę?
fot. BOK-MCC Czteroosobowe jury wybierze kandydatki i kandydatów do konkursu Miss i Mister Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Drugi casting 22 maja, piątek, o 18:00 w sali konferencyjnej BOK-MCC.
istotne.pl święto ceramiki, maja letko, bok - mcc

W zeszłym roku w konkursie piękności zorganizowanym przez BOK-MCC zwyciężyła 21-letnia bolesławianka Maja Letko i została pierwszą Miss Bolesławieckiego Święta Ceramiki.

– Uroda Mai od początku nas zafascynowała – mówił pomysłodawca wydarzenia Maciej Kołodziejski. – Chodziło nam o dziewczynę z wdziękiem i prezencją, a Maja dokładnie taka jest. Konkurs wypadł świetnie, a za rok wypadnie jeszcze lepiej, bo już mam takie plany – obiecywał manager Salonu Fryzur Matrix.

W tym roku formuła konkursu piękności rozszerzona jest o wybór najprzystojniejszego mężczyzny ceramicznego święta. Odbył się już pierwszy casting. W jury zasiedli Agnieszka Podłaszczyk instruktor tańca w BOK-MCC, Katarzyna Maksymowicz (Werner) finalistka Miss Polski’99, Paweł Saja stylista i Maciej Kołodziejski. Na zdjęciach prezentujemy pierwsze kandydatki i kandydatów: Justynę Gargulińska, Angelikę Plizgę, Pawła Saka i Pawła Wilka.

Zwycięzcy wyborów: Miss i Mister otrzymają voucher na wycieczkę zagraniczną oraz nagrody rzeczowe. Będą również przez rok reprezentować swoim wizerunkiem miasto Bolesławiec oraz Bolesławieckie Święto Ceramiki. Atrakcyjne nagrody trafią również do pozostałych uczestników wydarzenia.

Jeśli masz ukończone 17 lat, chcesz się dobrze bawić, nabrać pewności siebie, poznać nowych ludzi, to przyjdź na drugi casting Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki, który odbędzie się 22 maja o 18:00 w BOK-MCC.

Na stronie BOK-MCC można pobrać:

Regulamin Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2015

Karta zgłoszeń Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2015

W roku 2014 przygotowania do finału trwały dwa miesiące. Dziewczyny pod okiem instruktorów pracowały nad choreografią. Sponsorzy zadbali nie tylko o stroje uczestniczek, ale również o ich wizerunek. Kandydatki podczas finału zaprezentowały się w pełnym makijażu wykonanym przez wizażystkę i autorkę choreografii Katarzynę Maksymowicz, salon fryzur Matrix zadbał o włosy uczestniczek, Maciej Kołodziejski oprócz choreografii zajmował się pozyskiwaniem sponsorów i jak największej ilości nagród, zadbał również o podkłady muzyczne oraz opracowanie regulaminów i kart zgłoszeń.

Wydarzenie wsparło kilkanaście lokalnych firm: Salon Fryzur MATRIX, Firma Kosmetyczna EFECT s.c., Salon&Spa Nantes, „WIKO” Biżuteria, Salon Sukien Ślubnych „Lejdis”, Sklep obuwniczy „MINTAR” Sp.z o.o. obuwie NO BOSO, Kwiaciarnie „SASANKA”, Biuro Turystyczne PIRAMIDA, Salon RESERVED, Barbara Dembkowska Stylizacja paznokci, „Świat Barw”, Solarium „Dotyk Słońca”, Grzegorz Matoryn PROART, Bluehose.pl – fotografia dziecięca, Aquana Centrum Pralnicze s.c., AVON Cosmetics Polska, „Tiande” Centrum Konsultacyjno-Sprzedażowe.

Zapraszamy firmy, które chciałyby zaistnieć na Bolesławieckim Święcie Ceramiki 2015 i wesprzeć Wybory Miss i Mistera finansowo lub rzeczowo. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: Dorota Dziedzic-Lechowska, e-mail; [email protected], tel. 75 645 32 94.

Osobą upoważnioną do rozmów w sprawie pozyskania sponsorów Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2015 jest współorganizator wydarzenia Maciej Kołodziejski, tel. 731 032 816.