Walentynki spędzimy z Christianem Grey’em

Walentynki spędzimy z Christianem Grey’em
fot. BOK-MCC „Pięćdziesiąt twarzy Greya” od dziś w kinie Forum. Uwaga, zainteresowanie filmem jest ogromne, nie można biletów zarezerwować, trzeba je kupić w kasie kina.
istotne.pl 0 walentynki, kino forum

Reklama

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Ze względu na ogromne zainteresowanie filmem rezerwacje na „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w piątek i w sobotę zostały zablokowane. Aby w tych dniach, wybrać się na seans należy zakupić bilet w kasie kina. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły i rezerwacja na pozostałe seanse na stronie kina Forum.

Ekranizacja słynnej powieści erotycznej E.L. James „Pięćdziesiąt twarzy Greya” opowiada o studentce literatury Anastasii Steele, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się ponownie w sklepie, w którym pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się, tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień. Uwaga. Film od lat 18.

Dodatkowo z naszym biletem z filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w restauracji Inna Bajka, przy ulicy Mostowej, można zjeść romantyczną kolację 20% taniej.

W repertuarze Forum również kino polskie: „Warsaw by Night” dramat którego bohaterkami są cztery kobiety, mające różne zdanie na temat miłości, a także ponownie w Forum wielokrotnie nagradzana oraz nominowana do Oscara „Ida”. Dla najmłodszych na ekranie niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty „Baranek Shaun”.

Reklama