III Casting na Miss i Mistera Święta Ceramiki

III Casting na Miss i Mistera Święta Ceramiki
fot. BOK-MCC Przed nami trzeci casting na Miss i Mistera Święta Ceramiki, który odbędzie się w środę, 10 czerwca o 18: 00 w sali konferencyjnej BOK-MCC.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w wyborach oraz dobrą zabawą. Warunkiem udziału w castingu jest ukończenie 17 lat oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie www.bok.boleslawiec.pl

Zwycięzcy wyborów: Miss, a także Mister otrzymają voucher na wycieczkę zagraniczną oraz nagrody rzeczowe. Będą również przez rok reprezentować swoim wizerunkiem miasto Bolesławiec oraz Bolesławieckie Święto Ceramiki. Atrakcyjne nagrody trafią również do pozostałych uczestników wydarzenia.

Wybory Miss i Mistera odbędą się w sierpniu podczas 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Do tego czasu kandydaci pod okiem instruktorów Macieja Kołodziejskiego i Katarzyny Maksymowicz pracować będą nad choreografią. Ponadto o jak najkorzystniejszy wygląd uczestników zadba wizażystka Katarzyna Maksymowicz, a także Paweł Saja z salonu fryzur Matrix. O stroje uczestniczek zadbają m.in. właściciele bolesławieckich butików JOY FASHION, E!STILO, a także Salon Sukien Ślubnych i Wieczorowych Lejdis.

W dwóch majowych castingach wzięli udział młodzi, odważni i atrakcyjni kandydaci. Każda z osób miała w sobie coś interesującego. Podczas castingu kandydaci zaprezentowali się klasycznie – musieli się przedstawić, powiedzieć kilka zdań o sobie, a następnie w rytm muzyki przejść po sali. Pomimo stresu potrafili się dobrze zaprezentować i pokazać swoje zalety przed jurorami. W Jury zasiedli Agnieszka Podłaszczyk – instruktor i choreograf tańca w BOK-MCC, Katarzyna Maksymowicz (Werner) - finalistka Miss Polski ’99, Paweł Saja - stylista i Maciej Kołodziejski – manager z Salonu Fryzur przy ul. Sierpnia’80 w Bolesławcu.

BOK-MCC po raz drugi organizuje wybory Miss, a po raz pierwszy również Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja wyborów Miss Bolesławieckiego Święta Ceramiki cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu sponsorów. Miss święta została Maja Letko, która tym samym stała się twarzą naszego miasta.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Informacja BOK-MCC