Darmowe seanse dla dzieci w Forum

Plakat filmowy bajki Mami fatale
fot. BOK-MCC Po raz drugi w Bolesławcu odbędzie się przegląd „Polskie Kino Młodego Widza”. W programie sześć bezpłatnych pokazów najnowszych produkcji animowanych.
istotne.pl 0 kino forum, bok - mcc

Reklama

Jedenasta edycja programu odbędzie się w dniach 23-26 października w kinie Forum. Podczas każdego pokazu odbędą się mini konkursy z nagrodami. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zaproszenia dostępne w kasie kina. Szczegóły na stronie kina Forum.

W czwartek i piątek (23 i 24 października) odbędą się pokazy dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół podstawowych. W weekend seanse dla wszystkich o 12:15. W sobotę wyświetlona będzie irańska produkcja „Syn Marii”, a w niedzielę zestaw polskich animacji: „Przedszkolaki”, „Rybak na dnie morza” i „Szalony zegar”.

W ubiegłym roku z okazji 50. urodzin Bolka i Lolka wspólnie ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich w BOK-MCC zrealizowano pięć darmowych pokazów filmowych, cieszących się ogromną popularnością wśród bolesławian. Program Polskie Kino Młodego Widza został stworzony przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich z myślą o młodej widowni. Jest zaproszeniem do aktywnego uczestnictwa w kulturze filmowej i do spędzania wolnego czasu w kinie. Promuje polskie kino dla dzieci i młodzieży w Polsce i na świecie.

Logo Forum i Stowarzyszenia Filmowców PolskichLogo Forum i Stowarzyszenia Filmowców Polskichfot. BOK-MCC

Reklama