„Królestwo za uśmiech czyli Szekspir z jajami” w Forum

Kabaret Nowaki w Forum
fot. BOK-MCC W Forum pełen humoru czwartkowy wieczór zapewnili bolesławianom kabaret Nowaki oraz satyryk Krzysztof Jaroszyński.
istotne.pl 0 kino forum, bok - mcc

Reklama

Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów oraz twórca tekstów kabaretowych i producent filmowy zaprezentowali w Forum widowisko „Królestwo za uśmiech czyli Szekspir z jajami”.

Satyrycy doskonale połączyli wszystko to, co najlepsze w kabarecie i w teatrze, w skutek czego powstał wyjątkowy spektakl zapewniający wspaniała rozrywkę dla najbardziej wymagającego widza. Artyści swój projekt przygotowali w rocznicę 450 urodzin Williama Szekspira. Podczas spektaklu aktorzy-kabareciarze umiejętnie włączyli swój występ publiczność, angażując ją do wspólnej zabawy.

W skrzących się humorem skeczach przybliżyli widzom twórczość i postać wielkiego angielskiego dramaturga. Między innymi dowiedzieliśmy się jak powstawały jego największe dzieła „Król Lear” czy „Hamlet”. Obejrzeliśmy unowocześnioną formę twórczości dramaturga w wydaniu brazylijskiego serialu. Poznaliśmy jego samego, a także najbliższych i przyjrzeliśmy się ich osobistym relacjom.

Reklama