Konkurs na najlepszą pracę magisterską lub doktorską

Konkurs na najlepszą pracę magisterską lub doktorską
fot. Krzysztof Gwizdała Prezydent ogłosił 9 edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską lub doktorską z zakresu historii i współczesności miasta Bolesławiec, obronioną na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce oraz poza jej granicami.
istotne.pl konkurs, um bolesławiec

Do Konkursu można zgłaszać prace, które zostały obronione w latach akademickich: 2013/2014 i 2014/2015 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce oraz poza jej granicami. Nie można ponownie zgłaszać prac zgłoszonych do wcześniejszych edycji Konkursu.

Rekomendowane przez Prezydenta Miasta Bolesławiec tematy powinny koncentrować się na problematyce związanej z podnoszeniem konkurencyjności miasta Bolesławiec na rynku krajowym i rynkach zagranicznych i mieć związek z realizacją przyjętych przez organy miasta Bolesławiec planów rozwoju. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.boleslawiec.eu.

Prace należy zgłaszać do 21 września 2015 r. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących Konkursu prosimy o kontakt pod numerami telefonu 75 645 64 00, 75 645 65 21 lub drogą elektroniczną: [email protected].

iza