Weekend pełen energii

Ewa Farna
fot. materiały organizatora Już w najbliższy weekend – 16 i 17 maja – czeka nas moc atrakcji, a propozycje spędzenia czasu dotyczą ludzi o rozmaitych zainteresowaniach. Międzynarodowy Wyścig Kolarski, Rajd Karkonoski, Noc Muzeów, a na koniec koncert Ewy Farnej.
istotne.pl 0 ewa farna, koncert, miasto jelenia góra

Reklama

Szczególnie interesująca będzie niedziela, albowiem na kultowej już trasie wokół Jeleniej Góry odbędzie się Międzynarodowy Wyścig Grupy Wyszehradzkiej. Zanim na trasę wyjadą zawodowcy, o godz. 11 ruszą amatorzy (start i meta na placu Ratuszowym). Do wyboru będą dwa dystanse: mini (38 km – z podjazdem pod Orlinek) oraz pełny (62 km z podjazdem pod Zachełmie i Orlinek). Trasa naszpikowana jest podjazdami i trudnymi zjazdami. Nie może Was tam zabraknąć!

Fanów motoryzacji natomiast zapraszamy na Zabobrze, tam odcinek specjalny samochodowego Rajdu Karkonoskiego.

Na zakończenie zapraszamy na niesamowicie energetyczny koncert Ewy Farnej, która wraz z zespołem wystąpi o godzinie 20:00 na placu Ratuszowym – wstęp wolny. Występ wokalistki zapowiadany jest jako największe widowisko muzyczne wiosny 2015 r. w Jeleniej Górze. Faktem jest, że piosenkarka ma swoich licznych fanów i można się spodziewać, że na Rynku w niedzielny wieczór będzie tłoczno.

UM Jelenia Góra/ii

Reklama