BKS: bez bramek w meczu z Orkanem

BKS zremisował z Orkanem 0:0
istotne.pl 0 mecz, orkan szczedrzykowice, bks bolesławiec

W meczu  20 kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie bezbramkowo zremisował z Orkanem Szczedrzykowice. Mecz nie był wielkim widowiskiem. Było dużo gry w środkowej części boiska. W pierwszej połowie lekką przewagę posiadali goście, ale nie dało to konkretnego efektu w postaci chociażby jednej bramki. Mało tego. Trudno było doszukać się jakiegoś soczystego strzału na bramkę tak po stronie gospodarzy jak i gości. Warto odnotować sytuację, w której po strzale zawodnika przyjezdnych piłka odbiła się od poprzeczki bramki BKS.

BKS zremisował z Orkanem 0:0BKS zremisował z Orkanem 0:0fot. MZ

W drugiej części gra się wyrównała. Szansę na gole dla gospodarzy mieli Radosław Pawlusiński i Kacper Wojciechowski. Niestety, ten pierwszy trafił w boczną siatkę, zaś drugi w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza gości. Bezbramkowy rezultat utrzymał się do końca spotkania. Warto jeszcze wspomnieć, że bolesławianie kończyli mecz w 10. W 87 minucie za faul na zawodniku Orkana czerwoną kartkę obejrzał Daniel Ziółkowski. BKS Bobrzanie - Orkan Szczedrzykowice 0:0.

BKS: Janiczak - Janicki, Zapiór, Pazio (żk), Wakulski, Dzięgleski (69' Długosz), Kosior (67' Dudka), Bochnia, Kraśnicki (77' Ziółkowski (89'cz.k)), Wojciechowski, Pawlusiński (żk).