Konkurs i przegląd w CIK Orzeł

Konkurs i przegląd w CIK Orzeł
fot. www.sxc.hu (RAWKU5) Finał konkursu plastycznego z okazji 35-lecia NSZZ Solidarność i Przeglądu Piosenki Jacka Kaczmarskiego w CIK Orzeł.
istotne.pl solidarność, cik orzeł, jacek kaczmarski, bok - mcc

W ramach obchodów 35-lecia NSZZ Solidarność w piątek, 17 kwietnia o godz. 18.00 w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł odbędzie się koncert laureatów II Przeglądu Piosenki Jacka Kaczmarskiego „A mury runą…” oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Bolesławiec Piotr Roman oraz Terenowa Organizacja NSZZ Solidarność w Powiecie Bolesławieckim.

Na konkurs plastyczny wpłynęło 58 prac tematyką nawiązujących do rocznicy 35-lecia NSZZ Solidarność. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Bolesławca: ze Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5, Gimnazjum Samorządowego nr 3 oraz z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Gromadce.

Natomiast do 15 kwietnia można jeszcze zgłaszać się do II Przeglądu Piosenki Jacka Kaczmarskiego „A mury runą …”. Zapraszamy do udziału solistów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Część konkursowa przeglądu odbędzie się 17 kwietnia o godz. 10.00 w sali CIK „Orzeł”. Dopuszczalne są wszelkie formy interpretacji zarówno tekstu, jak i muzyki. Szczegółowe informacje o konkursie na: www.bok.boleslawiec.pl

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Informacja BOK-MCC