Śmiertelny wypadek koło Raciborowic, 18-latek nie żyje

Śmiertelny wypadek w Raciborowicach
fot. Krzysztof Gwizdała Samochód osobowy uderzył w drzewo. Autem jechało trzech młodych mężczyzn. Jeden z nich zginął na miejscu, a pozostałych dwóch zostało ciężko rannych.
istotne.pl 0 kierowca, wypadek, raciborowice, nieletni

Reklama

Do wypadku doszło w piątek (17 lipca) koło Raciborowic (Gmina Warta Bolesławiecka), na drodze w kierunku Żeliszowa. Samochód marki Volvo wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowały trzy młode osoby: mieszkaniec powiatu bolesławieckiego i dwóch mieszkańców powiatu lwóweckiego.

18-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego zginął na miejscu, jego 17-letni krajan trafił do bolesławieckiego szpitala.

19-latek z naszego powiatu, który kierował pojazdem, został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do lecznicy w Legnicy.

Kierowca jechał bardzo szybko. Świadczą o tym ślady hamowania, które zaczynają się około 150 metrów przed miejscem zderzenia. Po zderzeniu samochód zawinął się na drzewie. Auto było na bolesławieckich numerach rejestracyjnych.

Śmiertelny wypadek koło Raciborowic, 18-latek nie żyjeŚmiertelny wypadek koło Raciborowic, 18-latek nie żyjefot. Krzysztof Gwizdała
Śmiertelny wypadek w RaciborowicachŚmiertelny wypadek w Raciborowicachfot. Krzysztof Gwizdała
Ślady hamowania zaczynają się już 150 metrów od miejsca zderzenia. Świadczy to o dużej prędkości auta.Ślady hamowania zaczynają się już 150 metrów od miejsca zderzenia. Świadczy to o dużej prędkości auta.fot. Krzysztof Gwizdała

Reklama