BTS Elektros ponownie zdominował turniej plażówki

Siatkówka plażowa
fot. Krzysztof Mosiądz W rozgrywkach zwyciężył duet Sławomir Potocki i Rafał Wójtowicz. Drugie miejsce zajęli Tomasz Włoszczyński i Mateusz Świerzewski. Cała czwórka to zawodnicy BTS Elektros Bolesławiec.

Reprezentanci Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego Elektros Bolesławiec wzięli udział w turnieju siatkówki plażowej, który odbył się w sobotę 18 lipca w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR w ramach Festynu „Na Zdrowie”. Pierwszą lokatę wywalczyli Sławomir Potocki (z ekipy seniorskiej BTS Elektros) i Rafał Wójtowicz (grający w teamie juniorów). Drugie miejsce przypadło Tomaszowi Włoszczyńskiemu i Mateuszowi Świerzewskiemu (obaj z drużyny seniorskiej).

Na trzeciej pozycji uplasowali się zielonogórzanie Maciej Baumgarten i Sławomir Janusz. Ten drugi w sezonie 2014/2015 był rozgrywającym drugoligowej Astry Nowa Sól. Tuż za podium znalazł się duet kadetów BTS Elektros, czyli Kamil Kucharski i Maciej Wilk.

Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu. W zawodach wzięło udział 12 ekip.