Miss i Mister Święta Ceramiki 2015

Miss i Mister Święta Ceramiki 2015
fot. Krzysztof Gwizdała Casting dla osób powyżej 17 roku życia w BOK-MCC.
istotne.pl święto ceramiki, wybory, bok - mcc
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Rozpoczęły się przygotowania do Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2015. W ramach największej imprezy promującej nasze miasto po raz drugi odbędą się wybory Miss I po raz pierwszy Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Ubiegłoroczna pierwsza edycja wyborów Miss Bolesławieckiego Święta Ceramiki cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu sponsorów. Miss została Maja Letko, która tym samym stała się twarzą naszego miasta.

Jeśli masz ukończone 17 lat, chcesz się dobrze bawić, nabrać pewności siebie, poznać nowych ludzi, to przyjdź na casting Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki, który odbędzie się 9 maja o 11:00 w BOK-MCC.

Regulamin Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2015
Karta zgłoszeń Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2015

W roku 2014 przygotowania do finału trwały dwa miesiące. Dziewczyny pod okiem instruktorów pracowały nad choreografią. Sponsorzy zadbali nie tylko o stroje uczestniczek, ale również o ich wizerunek. Kandydatki podczas finału zaprezentowały się w pełnym makijażu wykonanym przez wizażystkę i autorkę choreografii Katarzynę Maksymowicz, salon fryzur Matrix zadbał o włosy uczestniczek, Maciej Kołodziejski oprócz choreografii zajmował się pozyskiwaniem sponsorów i jak największej ilości nagród, zadbał również o podkłady muzyczne oraz opracowanie regulaminów i kart zgłoszeń.

Wydarzenie wsparło kilkanaście lokalnych firm: Salon Fryzur MATRIX, Firma Kosmetyczna EFECT s.c., Salon&Spa Nantes, „WIKO” Biżuteria, Salon Sukien Ślubnych „Lejdis”, Sklep obuwniczy „MINTAR” Sp.z o.o. obuwie NO BOSO, Kwiaciarnie „SASANKA”, Biuro Turystyczne PIRAMIDA, Salon RESERVED, Barbara Dembkowska Stylizacja paznokci, „Świat Barw”, Solarium „Dotyk Słońca”, Grzegorz Matoryn PROART, Bluehose.pl – fotografia dziecięca, Aquana Centrum Pralnicze s.c., AVON Cosmetics Polska, „Tiande” Centrum Konsultacyjno-Sprzedażowe.

Zapraszamy firmy, które chciałyby zaistnieć na Bolesławieckim Święcie Ceramiki 2015 i wesprzeć Wybory Miss i Mistera finansowo lub rzeczowo. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: Dorota Dziedzic-Lechowska, e-mail; [email protected], tel. 75 645 32 94.

Osobą upoważnioną do rozmów w sprawie pozyskania sponsorów Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2015 jest współorganizator wydarzenia Maciej Kołodziejski, tel. 731 032 816.