Znamy najlepszych tenisistów

Tenisiści
istotne.pl 0 tenis

Zwycięzcą w kategorii masters 100 został Robert Walkowiak, który wygrał w finale z Klaudią Witas. W meczu o trzecie miejsce grali Nicolas Twardowski z Romanem Kowalskim. W tym spotkaniu lepszy okazał się Nicolas. W kategorii challeger 50 pierwsze miejsce wywalczył Robert Twardowski, drugie – Wojciech Hajduk. W meczu o trzecie miejsce Piotr Nowicki pokonał Jana Choryłka.

Tenis Park Open to cykl turniejów organizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha. Zawody mają wyłonić najlepszego tenisistę Bolesławca i okolic. Pod koniec sezonu rozgrywany jest turniej mistrzów Tenis Park Supermasters, w którym zawodnik z największą sumą punktów z całego sezonu otrzymuje Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym.

Warto wspomnieć, że ostatni Turniej Supermasters odbył się w styczniu 2015. Tytuł Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym wywalczył wówczas Tomasz Ziembikiewicz. Poniżej prezentujemy wyniki z poszczególnych kategorii ostatniego turnieju Supermasters:

3. Daniel Obleszczuk.

Konkurs na najszybszy serwis wygrał Tomasz Ziembikiewicz z wynikiem 156km/h.

Jak co roku po turnieju Supermasters odbyła się Gala Tenisowa, na której rozdano nagrody.

Zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy! Wszystkich chętnych Akademia Tenisa zaprasza na kolejny turniej – już 28 marca (sobota), tym razem w kategoriach: singiel kobiet oraz debel open. Więcej informacji na stronie www.tenispark.pl.