Casting do filmu „Plac zabaw”

Casting do filmu „Plac zabaw”
fot. sxc.hu Film It sp. z o.o., producent „Drogówki”, „Domu złego” Smarzowskiego i „Ekipy” Agnieszki Holland, szuka aktorów do filmu.
istotne.pl

Zdjęcia do filmu odbędą się latem 2015, w okresie wakacyjnym.

Poszukujemy chłopców w wieku 11-13 lat, zarówno do ról głównych, drugoplanowych jak i epizodycznych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia aktorskiego, każdy jest mile widziany. Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania maila na adres: placzabaw@filmit.com.pl. W mailu prosimy zawrzeć imię, nazwisko, wiek, wzrost i dołączyć fotografię. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 502 578 421 lub 502 344 926.

Zgłaszając udział dziecka w castingu, Rodzic/opiekun prawny wyraża zgodę na przetwarzanie przez Film It Sp. z o.o. producenta filmu „Plac zabaw”, danych osobowych oraz danych osobowych dziecka oraz rozpowszechnianie wizerunku Dziecka tylko i wyłącznie w celach: przeprowadzenia Castingu. Podanie danych osobowych oraz udzielnie zgody na rozpowszechnianie wizerunku jest dobrowolne, ale niezbędne do zarejestrowania Dziecka w Castingu. Dane osobowe osób biorących udział w Castingu podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).