Kulturalne czwartki w Forum

Kulturalne czwartki w Forum
fot. Kamila Markiewicz-Lubańska W marcu spektakl taneczno-muzyczny „Touch of Ireland” Carrantuohill i kabaret pod Wydrwigroszem, w kwietniu Kabaret Hrabi. Bilety już w sprzedaży.
istotne.pl forum, kabaret pod wyrwigroszem, kabaret hrabi

Touch of Ireland to niezwykle barwne widowisko muzyczno-taneczne opracowane przez uznany na świecie zespół muzyki celtyckiej Carrantuohill oraz najlepszych specjalistów od tańca irlandzkiego. Podczas widowiska muzycy zespołu Carrantuohill wykorzystują tradycyjne celtyckie instrumenty: tin whistle, bouzuki, skrzypce, bodhran, uilleann pipes.

Nowe układy choreograficzne, nowe kompozycje muzyczne oraz wspaniałe, nowe stroje, to wszystko 19 marca o 19:00 na deskach Forum.

Jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce: Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi z najnowszym programie „Variaté” 26 marca o 20: 00. W widowisku wystąpią: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski i Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz-satyryk z radia RMF FM. Artyści zaprezentują najnowsze skecze, monologi i piosenki. Wieczór z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru.

W czwartek, 9 kwietnia, o 20:00 wystąpi ulubieniec bolesławieckiej publiczności Kabaret Hrabi ze spektaklem „Gdy powiesz tak”, to nowy program, o nieco innym charakterze i innej formule, niż zwykle. Na deskach Forum stanie 10 osób. Oprócz członków HRABI będą to muzycy zespołu BON TON. Będzie wesoło, muzycznie i ciekawie!

Rezerwacje i szczegóły na stronie kina Forum.