Masz pomysł na inwestycję w Jeleniej Górze? Zgłoś go!

Masz pomysł na inwestycję w Jeleniej Górze? Zgłoś go!
fot. Krzysztof Gwizdała Strategia rozwoju Miasta Jeleniej Góry na lata 2014-2025 określiła cele, wyznaczyła kierunki zmian oraz wskazała ogólne zadania realizacyjne.
istotne.pl 0 inwestycja, budżet, jelenia góra, marcin zawiła, miasto jelenia góra

Istotna ich część to przedsięwzięcia inwestycyjne wymagające realizacji w poszczególnych latach ze środków nie tylko miejskiego budżetu, ale w szczególności ze środków różnych programów i funduszy unijnych.

Dlatego też w procedurze społecznej partycypacji Miasto rozpoczyna prace nad Wieloletnim Planem Inwestycyjnym. Dokument ten będzie pomocny w konstruowaniu budżetów miasta w najbliższych latach oraz aplikowaniu o zewnętrzne środki finansowania inwestycyjnego.

– Zwracam się zatem z prośbą o zgłaszanie propozycji zadań inwestycyjnych spójnych z celami i kierunkami rozwoju określonymi w Strategii rozwoju Jeleniej Góry – mówi Marcin Zawiła, prezydent miasta.

Zgłaszać propozycje zadań inwestycyjnych można, wypełniając wniosek inwestycyjny. Wypełnione wnioski należy przesłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub zanieść do Wydziału Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta (plac Ratuszowy 58, przybudówka ratusza, pok. 209) do końca lutego 2015 roku.

Więcej informacji pod numerami tel. 75 75 46 146 lub 75 75 46 136, a także na stronie jeleniogórskiego magistratu.

UM Jelenia Góra/ii