BiegamBoLubię: prawie 40 osób na sobotnim treningu

dziewczynka
fot. Dariusz Łomański W kolejnych zajęciach odbywających się w ramach akcji BiegamBoLubię wzięło udział 37 osób, w tym czwórka dzieci.
istotne.pl 0 akcja, biegambolubię, gruman, dariusz łomański

Reklama

Za nami kolejne bezpłatne zajęcia w ramach akcji BiegamBoLubię. W sobotnim treningu uczestniczyło 37 osób, w tym czwórka dzieci. – Bardzo nas cieszy rosnąca frekwencja. Najbardziej jednak cieszymy się z tego, że na prowadzone przez nas zajęcia przychodzi coraz więcej rodzin z dziećmi – mówi trener Bartosz Gruman. – Będzie coraz cieplej, więc liczymy na to, że takich osób będzie przybywać. Jest to po prostu bardzo fajna możliwość spędzenia czasu wolnego: w ruchu na świeżym powietrzu.

– Po zakończeniu zajęć osoby, które chcą jeszcze trochę pobiegać, mogą to zrobić razem ze mną i skorzystać wielu możliwości, jakie daje nam położenie naszego miasta. Naprawdę w okolicach Bolesławca jest wiele pięknych terenów do biegania – dodaje trener Dariusz Łomański.

Organizatorzy zapraszają na treningi, które odbywają się na stadionie miejskim, w każdy czwartek o 17:00 i sobotę o 9:30.

fot. DŁ
fot. DŁ
fot. DŁ
fot. DŁ
fot. DŁ
Dariusz Łomański i Bartosz GrumanDariusz Łomański i Bartosz Grumanfot. DŁ

(informacja: Dariusz Łomański/ii)

Reklama