SP nr 1 podwójnym mistrzem miasta i powiatu w czwórboju

Bieżnia

Za nami mistrzostwa Bolesławca szkół podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody rozegrano w poniedziałek, 29 kwietnia, na stadionie miejskim. Mistrzyniami zostały dziewczęta z I drużyny z SP nr 1 w Bolesławcu (w składzie: Karolina Zatylna, Dagmara Luszka, Justyna Deberny, Nadia Długoszewska, Oliwia Domzalska i Weronika Godek). Wicemistrzostwo wywalczyły lekkoatletki z SP nr 4. Trzecie miejsce zajęła II drużyna z SP nr 1.

W kategorii chłopców mistrzostwo wywalczyła ekipa z SP nr 1 (w składzie: Arek Ziółkowski, Kamil Kawka, Adrian Puzio, Martin Nakonieczny, Adam Wolski i Kuba Skorupiński). Wicemistrzami zostali zawodnicy z SP nr 3. Trzecią lokatę zajęli lekkoatleci z SP nr 4.

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli: Karolina Zatylna i Kamil Kawka. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu.

Tego samego dnia rozegrano również mistrzostwa powiatu w czwórboju. Oto klasyfikacja powiatowa: