Druga porażka siatkarzy BTS Bolesławiec

siatkarz-bts-boleslawiec
istotne.pl 0 liga, oleśnica, bts bolesławiec

W sobotę, 26 października, siatkarze BTS Bolesławiec rozgrywali trzecie spotkanie ramach rozgrywek III ligi siatkówki mężczyzn. Na meczu pojawiła się spora grupa kibiców, która przez całe spotkanie gorąco wspierała miejscowych. Niestety, bolesławianie przegrali z Dolmetem Siatkarzem Oleśnica 0:3 (23:25, 13:25 i 16:25). Ze względu na kontuzje BTS zagrał w składzie: Biczak, Czyżewski, Nitecki, Krawiec, Włoszczyński, Folga, Walkowiak, Turczyński, Zakrzewski i Rutkowski. Kibice obejrzeli wyrównane widowisko tylko w pierwszym secie. W dwóch kolejnych odsłonach dominowali goście. W drugim secie boisko musiał opuścić kontuzjowany Włoszczyński. W trzecim secie z tego samego powodu z boiska zszedł Folga.

Ekipa z Oleśnicy rozbijała BTS głównie zagrywką. W naszej drużynie szwankowało przyjęcie. Brakowało także komunikacji pomiędzy zawodnikami. Kilkukrotnie do jednej piłki startowało dwóch siatkarzy. Po wysokiej porażce w secie drugim (do 13) zawodnicy BTS zaczęli popełniać coraz więcej błędów. Goście kontrolowali spotkanie i w trzecim secie wygrali do 16. Następny mecz BTS rozegra u siebie 9 listopada. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie MKS Rosiek Syców.