BKS: podział punktów w Zawidowie

bks-bobrzanie-mecz-piast-zawidow
istotne.pl 0 mecz, piast, zawidów, bks bolesławiec

W meczu 11 kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS zremisował w Zawidowie z tamtejszym Piastem 0:0. Bolesławianie rozpoczęli spotkanie w składzie: Kulesza – Mastalerz, M. Błoński, Pietrzak, Żmudziński, Ziółkowski, Bochnia, W. Glanc, Dzięgleski, Ohagwu, Majka. W pierwszej połowie dobrych okazji dla BKS nie wykorzystali Marek Majka i Emmanuel Ohagwu. Niestety, obaj nie trafili w światło bramki. Na prowadzenie mogli też wyjść gospodarze. Najlepsza okazja ku temu była wówczas, gdy piłka po strzale zawodnika z Zawidowa odbiła się od poprzeczki bramki Kamila Kuleszy.

W drugiej połowie obie ekipy również miały swoje okazje do zdobycia gola. Szalę zwycięstwa na korzyść BKS mógł przechylić Wojciech Glanc, ale trafił w poprzeczkę. Sędzia też nie dopatrzył się przekroczenia przepisów, gdy w polu karnym został przewrócony Marek Majka. W końcówce meczu okazji do zdobycia gola dla BKS nie wykorzystał też Marcin Kraśnicki. Piast Zawidów – BKS 0:0. W najbliższej kolejce BKS zagra u siebie z Orlą Wąsosz.

(informacja: PB/MZ)