BKS – Promień Żary 1:2

bks-sparing-promien-zary-ohagwu
istotne.pl 0 sparing, promień, żary, majka, bks bolesławiec

W sobotę, 8 marca, BKS rozegrał w Żarach szósty mecz kontrolny. Zespół Pawła Żmudzińskiego zmierzył się z III-ligowym Promieniem Żary. Już w 9 minucie BKS wyszedł na prowadzenie. Golkipera gospodarzy pokonał Marek Majka. Po chwili Promień wyrównał i do przerwy utrzymał się rezultat 1:1. Gospodarze zdobyli zwycięską bramkę pod koniec spotkania.

– Gra naszej drużyny wyglądała dobrze. Było widać zaangażowanie z naszej strony. Graliśmy z wymagającym przeciwnikiem i chwilami nie było nawet widać różnicy klasy rozgrywkowej. Mieliśmy kilka sytuacji. Mieli je Marek Majka, Emmanuel Ohagwu i Paweł Rissmann, ale nie zdołali ich wykorzystać – skomentował spotkanie kierownik drużyny Henryk Szewc.

BKS: Kowalski (Kulesza) – Żmudziński (Dzięgleski, Janicki), Błoński B., Rissmann, Pietrzak, Ziółkowski (Błoński M.), Bryjak, Kliwak, Bochnia, Majka, Ohagwu.

Już za tydzień (16 marca) BKS rozegra wyjazdowe spotkanie pucharowe w Łomnicy z tamtejszym KS. Mecz, w ramach 1/4 Okręgowego Pucharu Polski, rozpocznie się o godzinie 14:30.

(informacja: BKS Bobrzanie/ii)