Nauczyciele najlepsi w turnieju siatkarskim

siatkarz-turniej-nauczyciele
istotne.pl 0 turniej, gokis bolesławiec

Siatkarski Turniej Noworoczny, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie, rozegrano 20 stycznia w Bożejowicach i w Kruszynie. W zawodach wystartowało 12 ekip. W meczu o trzecie miejsce team Bożejowice uległ Zrywowi Stary Łom 1:2 (25:20, 21:25, 13:15). W finale spotkały się zespoły Nauczycieli Bolesławiec i Osiecznicy. Ekipa Nauczycieli pokonała rywali 2:0 (25:19, 25:22).

Puchary i nagrody najlepszym drużynom wręczył zastępca wójta Gminy Bolesławiec Roman Jaworski. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali: Jan DudekPiotr Panek. Szerszą relację z imprezy można znaleźć na stronie GOKiS-u.

(informacja: GOKiS Bolesławiec/ii)