Kolejne zderzenie na krzyżówce Staszica-Góralska

Kolejne zderzenie na krzyżówce Staszica-Góralska
fot. Krzysztof Gwizdała Kierowca Citroena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Fordowi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
istotne.pl policja, kolizja, ul. staszica, ul. góralska

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 28 września, na skrzyżowaniu ulic Staszica i Góralskiej. Około 15:45 wyjeżdżający z Góralskiej kierowca Citroena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Forda Focusa. Doszło do zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący Citroenem został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Skrzyżowanie ulic Staszica i Góralska jest niebezpiecznym miejscem. Często dochodzi tam do kolizji. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. W ubiegłym roku, w czerwcu, Renault Laguna wyjeżdżał z ulicy Góralskiej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Opla, który jechał ulicą Staszica. Doszło do zderzenia. Pasażerka Opla została odwieziona do szpitala. Miesiąc wcześniej na tym skrzyżowaniu bus zderzył się z taksówką. A w marcu ub.r. miało miejsce zderzenie Forda Focusa z Fiatem Tempra.

Na skrzyżowaniu ulic Staszica i Góralska często dochodzi do kolizjiNa skrzyżowaniu ulic Staszica i Góralska często dochodzi do kolizjifot. Marcin Zabawa

(informacja: ii)