Juniorzy BKS wygrali z Zagłębiem

junior-bks-mecz
fot. istotne.pl Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla bolesławian. Gole dla naszego zespołu zdobyli: Kacper Wojciechowski (2) oraz Marek Faryniarz i Igor Lipski.
istotne.pl 0 mecz, zawody, zagłębie lubin, bks bolesławiec

Miłą niespodzianką zakończyło się sobotnie spotkanie juniorów BKS z rówieśnikami z Zagłębia Lubin (lider rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorów). Nasz zespół mimo, że przegrywał już 0:2, zdołał doprowadzić do wyrównania i wygrać mecz 4:2 (1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Wojciechowski (47 i 85 minuta) oraz Marek Faryniarz (29 minuta) i Igor Lipski (68 minuta).

BKS: Purta – Czernatowicz (55' Wołowicki), Mikietiuk, Rajczakowski, Dobiech (70' Smolarek), Borzymek, Wakulski, Małecki, Baczewski (60' Lipski), Faryniarz, Wojciechowski.

(informacja: BKS Bobrzanie/ii)