BKS – Leśnik Osiecznica 1:0

zbigniew-mastalerz-bks-pilkarz
istotne.pl 0 osiecznica, leśnik, mastalerz, bks bolesławiec

Skromnym, ale zasłużonym zwycięstwem zakończył się mecz 26 kolejki ligi okręgowej pomiędzy BKS Bobrzanie a Leśnikiem Osiecznica. W 8 minucie, w polu karnym Leśnika, podcięty został Emmanuel Ohagwu. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Zbigniew Mastalerz. W dalszej części meczu BKS przeważał, prowadził grę, stwarzał sytuacje, ale nie potrafił zamienić przewagi na kolejne bramki. Grę dodatkowo utrudniały intensywne opady deszczu.

Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 8 minucie Zbigniew MastalerzGola na wagę zwycięstwa zdobył w 8 minucie Zbigniew Mastalerzfot. MZ

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Stroną nacierającą nadal byli gospodarze, ale kibice więcej bramek w meczu nie zobaczyli. Dobre okazje strzeleckie dla BKS mieli: Emmanuel Ohagwu, Marcin Kraśnicki i Damian Kamuda, ale w bramce gości dobrze spisywał się Damian Wójcik i to głównie jego interwencjom Leśnik zawdzięcza porażkę w najniższym wymiarze. BKS Bobrzanie – Leśnik Osiecznica 1:0 (1:0). W następnej kolejce BKS zmierzy się na wyjeździe z Piastem Dziwiszów.

BKS: Kowalski – Pietrzak, Żmudziński, Janicki, Glanc P., Mastalerz (89' Mielnik), Glanc W., Bochnia, Powroźnik, Ohagwu (80' Paluchowicz), Kraśnicki (68' Kamuda).

Leśnik: Wójcik – Pajęcki, Pańczyk, Wojdygo, Chmielowski, Zaraziński, Szafował, Kowalski (60' Kerntke, 75' Kubaj), Dul, Kałużyński, Postrożny.