SP nr 4 i Kraśnik Dolny najlepsze w minisiatkówce

siatkarka-krasnik-dolny
istotne.pl 0 top bolesławiec, turniej

Za nami turniej minisiatkówki „3” dziewcząt, zorganizowany przez TOP Bolesławiec przy współudziale Gminy Miejskiej. W zawodach wystartowało 19 teamów. Siatkarki rywalizowały w dwóch kategoriach: klas V i VI szkół podstawowych.

W kategorii klas V zwyciężyła ekipa z Kraśnika Dolnego, grająca w składzie: Klaudia Miżdal, Magdalena DebernaAleksandra Muniak. Na drugiej pozycji uplasował się zespół SP nr 2 I, a na trzeciej – SP nr 2 II.

W kategorii klas VI najlepszy okazał się zespół SP nr 4 I (w składzie: Nicol Szwed, Natalia KownackaWiktoria Starostecka). Drugie miejsce zajęły reprezentantki SP w Kraśniku Dolnym. Trzeci był team SP nr 4 III.

Zawody sędziowały młodziczki TOP Bolesławiec.

(informacja: Krzysztof Mosiądz/ii)