Bardzo dobry występ pływaków UKS Oxpress

plywak-oxpress
istotne.pl 0 pływanie, oxpress

Nie zawiódł oczekiwań Iwan Suschanka, który wygrał z łącznym czasem 1.17.20 min. Przygotowująca się do Letnich Mistrzostw Polski Iza Tkaczyk również był pierwsza (1.33.23 min). Będąca w coraz wyższej formie Patrycja Faryna też nie dała szans rywalkom (1.10.43 min).

Drugie miejsce wywalczyła Julita Jośko (1.26.11 min), a siódma lokata przypadła w udziale Adriannie Burdzy (1.34.16 min) oraz Radosławowi Kędzi (52.54 s). Ósme miejsce wywalczył Filip Jośko (1.36.30 min).

W klasyfikacji generalnej, po czterech edycjach, pływacy UKS Oxpress zajęli następujące miejsca:

• Iwan Suschanka – 1 miejsce
  • Iza Tkaczyk – 1 miejsce
  • Patrycja Faryna – 1 miejsce
  • Julita Węglicka – 3 miejsce
  • Julita Jośko – 4 miejsce
  • Radosław Kędzia – 9 miejsce.

Trenerami zawodniczek i zawodników UKS Oxpress są Krzysztof WróbelWiktor Łodyga.

(informacja: D. Łomański/ii)