SP nr 4 i SP nr 2 mistrzami Bolesławca w siatkówce

siatkarka-puchar
istotne.pl 0 zawody, mosir bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minisiatkówce „3”. W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki z SP nr 4 (M. Małkowska, A. Mielko, A. Rączkiewicz, W. Sztandera, M. Wojdygo, P. Emilian, P. WalęgiaE. Hołowczak). Opiekunem mistrzyń jest Rafał Kwieciński. Na drugiej pozycji uplasowały się reprezentantki SP nr 2, a na trzeciej – siatkarki z SP nr 3.

W kategorii chłopców najlepsi okazali się: M. Dziuba, P. Komada, G. Paleń, C. Boćko, M. Leihs, P. Kwiatkowski, Ł. SawickiK. Greszczyszyn z SP nr 2. Opiekunem ekipy jest Kazimierz Prokowski. Drugie miejsce wywalczyli siatkarze z SP nr 4, a trzecie – zawodnicy z SP nr 1.

Mistrzostwa odbyły się w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży 2012/2013. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

(informacja: MOSiR Bolesławiec/ii)