Znamy mistrzów Bolesławca w tenisie stołowym

Paletka i piłeczka do gry w ping-ponga
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, mosir bolesławiec

Za nami mistrzostwa Bolesławca szkół podstawowych i gimnazjalnych w tenisie stołowym, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W rywalizacji podstawówek w kategorii dziewcząt najlepsza okazała się ekipa z SP nr 1, grająca w składzie: Eryka Janiec, Paulina DobiechKarolina Zatylna. Opiekunką teamu jest Marzena Borecka. Na drugiej pozycji uplasowały się pingpongistki z SP nr 2, a na trzeciej – zawodniczki z SP nr 4.

Mistrzostwo Bolesławca w kategorii chłopców wywalczyli Jan GoleńskiAdam Goleński z SP nr 4 (podopieczni Daniela Zięby). Drudzy byli tenisiści stołowi z SP nr 1, a trzeci – reprezentanci SP nr 3.

Wśród gimnazjalistek najlepsze były Kamila Kucińska, Kamila StępakKarolina Loda z GS nr 4. Opiekunem mistrzyń Bolesławca jest Dariusz Adamczyk. Drugie miejsce zajęły pingpongistki z GS nr 2. Na trzeciej pozycji uplasowały się reprezentantki GS nr 1.

Mistrzami Bolesławca zostali Sebastian Wilk, Filip ZiobrowskiWojciech Buciak z GS nr 3. Opiekunem zespołu jest Piotr Bajer. Drugie miejsce przypadło ekipie z GS nr 4, a trzecie – drużynie z GS nr 2.

(informacja: MOSiR Bolesławiec/ii)