Futsal: TDK i Badelement zwycięskie

Piłka do halówki
istotne.pl 0 futsal

Dobiegły końca rozgrywki powiatowej I i II ligi futsalu. W ostatniej kolejce spotkań odbył się mecz decydujący o tytule mistrzowskim pomiędzy ekipami TDK i Wojska. Przed pierwszym gwizdkiem w lepszej sytuacji znajdowali się wojskowi. Jednak po obfitującym w wiele emocji boju ręce w górę w geście zwycięstwa mogli podnieść zawodnicy TDK. Mimo że do przerwy przegrywali 1:2, udało im się w drugiej połowie odmienić losy meczu i wygrać 3:2. Grupę spadkową zaś zdecydowanie wygrali Kanonierzy, którzy pokonali swoich rywali, aplikując im przy tym dwucyfrową ilość bramek.

3Zehnder4315:28

W rozgrywkach drugiej ligi gra toczyła się tylko o trzecie miejsce. Dwie pierwsze pozycje już wcześniej zapewniły sobie zespoły Badalementu i Warty. Ostatecznie trzecia lokata przypadła zawodnikom Bolesławic, bo mająca jeszcze szansę na najniższy stopień podium drużyna Kruszyna uległa, po zaciętej walce, Baderowi Polska. Niestety, trzy lutowe spotkania zakończyły się walkowerami, co spowodowało dyskwalifikację dwóch teamów (dwa walkowery oznaczają automatyczne wycofanie zespołu z ligi).