BKS zwycięża w drugim sparingu

bks-bobrzanie-pilkarz-mecz
istotne.pl 0 sparing, łks, łęknica, bks bolesławiec

Po wyjazdowym zwycięstwie 1:0 nad Stalą Chocianów BKS pokonał u siebie IV-ligowca z Łęknicy 3:0 (2:0). Mecz był rozgrywany na boisku Ośrodka Wodno-Sportowego przy ul. Spacerowej. Gole dla BKS w pierwszej połowie zdobyli: Emmanuel OhagwuMarek Majka. Wynik po przerwie podwyższył Mariusz Wakulski. Skład BKS w pierwszej połowie: Kowalski – B. Błoński, M. Błoński, Janicki, Mastalerz, Świca, Bochnia, W. Glanc, Ziółkowski, Ohagwu, Majka. Skład w drugiej połowie: Kizyma (Purta) – Bryłkowski, Żmudziński, Kraśnicki, Kliwak, Wakulski, Rissmann.

BKS rozegrał dobre spotkanie. W pierwszej połowie nasza drużyna zdominowała plac gry. Bolesławianie stwarzali sytuacje i wykorzystali dwie z nich. W drugiej części do głosu zaczęli dochodzić goście, ale do zdobycia honorowej bramki zabrakło im szczęścia. W końcowej fazie meczu jego tempo wyraźnie spadło, ale trudno się dziwić skoro termometry pokazywały ponad 30 stopni w cieniu.