Zawidów: Za wodę i ścieki tylko na indywidualne konto

Zakład w Zawidowie
fot. UM Zawidów Duże zmiany w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych w Zawidowie. Opłaty za wodę i ścieki należy wpłacać na indywidualny numer rachunku bankowego. Dotychczasowe numery konta będą aktywne tylko do końca sierpnia.
istotne.pl 0 zawidów, miasto zgorzelec

Reklama

Od sierpnia zawidowskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych rozpoczęło wystawianie faktur za dostawę wody i odprowadzanie ścieków w nowym systemie informatycznym. Każdemu odbiorcy został przydzielony nowy, indywidualny numer rachunku bankowego.

Dzięki tej zmianie wszystkie wpłaty będą automatycznie księgowane na indywidualnym koncie. W związku z tym PUK prosi o dokonywanie wpłat wyłącznie na nowy numer konta bankowego, który jest podany na fakturze.

Ważna informacja: dotychczasowe, „stare” numery konta będą ważne tylko do końca sierpnia. Od 1 września zastąpią je nowe, indywidualne numery bankowe. Od września znika także punkt kasowy czynny w Urzędzie Miejskim w Zawidowie. Opłat za wodę i ścieki nie uregulujemy także u inkasenta, za to bez prowizji przyjmie je bank PKO BP przy ulicy Zgorzeleckiej 34, agencja w Zawidowie.

UM Zawidów/ii

Reklama