Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Jaworzyńskiej i Grabskiego

Napis
fot. UM Legnica Jak informuje firma Skanska, wykonawca przebudowy ul. Jaworzyńskiej, od godziny 7:00 w czwartek (28 sierpnia) do godziny 18:00 w niedzielę (31 sierpnia) skrzyżowanie Jaworzyńskiej i Grabskiego zostanie zamknięte dla wszystkich pojazdów.
istotne.pl 0 inwestycja, miasto legnica

Reklama

Od 1 września (poniedziałek) będzie ono przejezdne tylko dla autobusów komunikacji miejskiej. Po zakończeniu prac ziemnych na tym skrzyżowaniu, co ma nastąpić 20 września, zostanie tam przywrócony ruch wahadłowy dla wszystkich pojazdów, z wyjątkiem samochodów ciężarowych. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i poruszanie się zgodnie z wyznaczonymi trasami objazdów.

Zmiana organizacji ruchu w tym rejonie wiąże się z prowadzonymi tam głębokimi robotami ziemnymi, sięgającymi nawet 4 metrów. Prace dotyczą istniejących tam podziemnych sieci wodnych i kanalizacji deszczowej. Koordynują je służby Legnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które uczestniczy w kosztach przebudowy ul. Jaworzyńskiej.

Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzana jest dla zapewnienia bezpieczeństwa zarówno kierowców, jak i pracujących ekip budowlanych.

UM Legnica/ii

Reklama