Owoce współpracy Naszego Zoo Görlitz-Zgorzelec z polskimi gminami

Dzieci w rurze
fot. www.nasze-zoo.pl, P. Seidel Od wielu lat Nasze Zoo intensywnie zabiega o względy polskich gości. W ogrodzie zainstalowano polskojęzyczne szyldy przy zagrodach, wzmożono reklamę po polskiej stronie, założono polskojęzyczną stronę internetową oraz fanpage na Facebooku.
istotne.pl 0

Reklama

Co więcej, imbis oraz restauracja prowadzone są przez polską rodzinę, zatrudniono polskojęzyczny personel. Aktualnie liczba polskich gości wzrosła z 3% do 7% ogólnej liczby odwiedzających zoo.

Pierwszy krok we współpracy z polskimi gminami to projekt „Witaj Maluchu”, realizowany po obu stronach Nysy. W ramach projektu świeżo upieczeni rodzice otrzymują roczny bilet wstępu do Naszego Zoo dla osoby dorosłej. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dla Miasta Bolesławiec Nasze Zoo to atrakcyjny cel wycieczki zagranicznej. Dowodem tego jest postawienie sześciu wielkoformatowych tablic reklamowych przy drogach wjazdowych do miasta, na których miasto Bolesławiec poleca Nasze Zoo.

W wyniku wieloletniej współpracy z Miastem Zgorzelec burmistrz Rafał Gronicz sprezentował nam dwie wielkie rury kanalizacyjne, które będą przeznaczone do budowy „krainy królików”.

Nasze Zoo Goerlitz/ZgorzelecNasze Zoo Goerlitz/Zgorzelecfot. www.nasze-zoo.pl, P. Seidel
Nasze Zoo Goerlitz/ZgorzelecNasze Zoo Goerlitz/Zgorzelecfot. www.nasze-zoo.pl, P. Seidel

(Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec/ii)

Reklama