Jelenia Góra w Świnoujściu

Herb Jeleniej Góry
fot. Wikimedia Commons Już w najbliższy weekend (15-17 sierpnia) Jelenia Góra będzie uczestniczyć i prezentować swoją ofertę turystyczną na VI SAIL Świnoujście.
istotne.pl 0 promocja, świnoujście, miasto jelenia góra

Reklama

Rokrocznie impreza będąca świętem ludzi morza i żeglarzy przyciąga do świnoujskiego portu ponad 20 tys. zwiedzających: wczasowiczów, turystów czy miłośników żeglarstwa. Obok jarmarku, licznych koncertów najbardziej widowiskową częścią święta jest parada żaglowców oraz możliwość wejścia na pokład, zwiedzania i poznawania morskich tradycji i zwyczajów.

Prezentacja Jeleniej Góry i Karkonoszy na zlocie żaglowców to kolejny przejaw współpracy, jaka została nawiązana pomiędzy Jelenią Górą a Świnoujściem w zakresie wspólnej promocji. Projekt „Gościnne Miasta” to oferta, dzięki której jeleniogórzanie mogą skorzystać z rabatów, spędzając urlop w Świnoujściu, a z kolei mieszkańcy Świnoujścia mają możliwość wykorzystania rabatów podczas pobytu w naszym mieście.

Spotkajmy się w porcie!

Dla jeleniogórzan, którzy w dniach 15-17 sierpnia przebywać będą w Świnoujściu, mamy niespodziankę. By formalności stało się zadość, zapraszamy na stoisko Miasta Jeleniej Góry i Karkonoszy, zlokalizowane przy Nabrzeżu Władysława IV.

Jelenia Góra w Karkonoszach – góry tuż za rogiem!

Celem wspólnej promocji Miasta Jelenia Góra i gmin powiatu jeleniogórskiego jest wykreowanie miasta i marki Karkonosze, ich oferty jako destynacji turystycznej. Promocja obok licznych konkursów dla odwiedzających stoisko, będzie obejmować ekspozycję materiałów promocyjnych i oferty turystycznej.

Szczegółowy kalendarz imprezy

(UM Jelenia Góra/ii)

Reklama