BKS pokonał Granicę Bogatynia 4:1

bks-bobrzanie-granica-bogatynia-mecz
istotne.pl 0 mecz, granica bogatynia, bks bolesławiec

W niedzielnym spotkaniu BKS pewnie pokonał Granicę Bogatynia. Wynik meczu otworzył w 4 minucie Emmanuel Ohagwu, który wykorzystał niepewną interwencję bramkarza (po strzale Dariusza Bryjaka) i dobitką umieścił piłkę w siatce. Kolejna bramka dla BKS padła trzy minuty później. Wówczas, po stracie gości, Paweł Żmudziński zagrał do Dariusza Bryjaka a ten nie dał szans bramkarzowi.

Granica odpowiedziała golem z rzutu karnego w 23 minucie. Pewnym egzekutorem okazał się Radosław Pietkiewicz i było 2:1 dla BKS. W 44 minucie bolesławianie zadali trzeci cios. Obrońców gości minął Emmanuel Ohagwu, wyłożył piłkę do Marka Majki i było 3:1 dla BKS. Wynik spotkania ustalił w 90 minucie, rozgrywający dobre spotkanie, Dariusz Bryjak. BKS pokonał Granicę Bogatynia 4:1 (3:1).

BKS rozegrał bardzo dobry mecz. Dużo sytuacji bramkowych, dobre tempo gry, a przede wszystkim pomysły na rozgrywanie akcji poskutkowały w pełni zasłużonym i wysokim zwycięstwem.

BKS: Kulesza – Bryłkowski (89' Ziółkowski), Pietrzak, Ganczarek, Janicki, Bochnia, Żmudziński, Ohagwu, Dzięgleski, Bryjak, Majka (57' B. Błoński).