SP nr 1 podwójnym mistrzem powiatu w lekkiej atletyce

lekkoatletka
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, pceikk bolesławiec

Dobiegły końca mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano 15 maja na stadionie miejskim. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z SP nr 1 w Bolesławcu. Wicemistrzostwo wywalczyły lekkoatletki z Brzeźnika. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki SP nr 2.

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła ekipa z SP nr 1. Wicemistrzami zostali zawodnicy z SP nr 2. Trzecią lokatę zajęli lekkoatleci z Nowogrodźca.

• dziewczęta z SP nr 1 i chłopcy z SP nr 3 – w sztafecie 4 x 100 m
  • dziewczęta z SP nr 1 i chłopcy z SP w Nowogrodźcu – w sztafecie szwedzkiej.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja: MOS/ii)