Tylko w Łużyckim Banku Spółdzielczym

bank-doradca-kobieta
fot. ŁBS Kredyt Gotówkowy Super Mocna Gotówka. Rozmowa z pracownikiem banku, Opiekun Klienta Edytą Walczak.
istotne.pl 0 pieniądze, reklama

Reklama

Dlaczego warto wybrać ofertę kredytu gotówkowego w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu O/Bolesławiec?

Opiekun Klienta Edyta Walczak: Kredyt gotówkowy Super Mocna Gotówka na dowolny cel, oferowany w Łużyckim Banku Spółdzielczym jest jedną z najtańszych ofert dostępnych na rynku. Naszym atutem jest : atrakcyjne oprocentowanie od 8,99% , kredyt nawet do 80.000zł., okres kredytowania do 5 lat, możliwość wyboru rat stałych lub malejących, brak ukrytych kosztów, szybka decyzja kredytowa.

fot. ŁBS

Jakie trzeba spełnić podstawowe kryteria aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Podstawowym kryterium aby otrzymać Super Mocną Gotówkę jest posiadanie zdolności kredytowej przez Klienta oraz pozytywny BIK (pozytywna ocena punktacji w biurze informacji kredytowej), z chwilą złożenia wniosku są to podstawowe czynności sprawdzane przez pracownika banku, a decyzja jest praktycznie błyskawiczna.

Jakie jest zabezpieczenie kredytu gotówkowego, czy trzeba mieć poręczycieli?

Nasz kredyt gotówkowy nie wymaga zabezpieczenia w postaci poręczycieli, kwota kredytu do 5.000zł. nie wymaga ubezpieczenia, natomiast do kwoty 30.000,00zł. dodatkowym zabezpieczeniem kredytu jest ubezpieczenie na życie w T.U. Europa SA.

Gdzie osoby zainteresowane kredytem gotówkowym Łużyckiego Banku Spółdzielczego mogą uzyskać szczegółowe informacje?

Zapraszamy codziennie od 8.30 do 16.00 do naszego oddziału w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza 13, telefony: stacjonarny75 7322 903, komórkowy:663 864 922 lub na stronę Łużyckiego Banku Spółdzielczego.

Łużycki Bank Spółdzielczy znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Łukasiewicza 13Łużycki Bank Spółdzielczy znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Łukasiewicza 13fot. ŁBS

(informacja zlecona: ŁBS/ii)

Reklama