Weekend urody w Bolesławiec City Center

Galeria BCC weekend urody 20-21/09/14
fot. Harmonique Podczas zbliżającego się weekendu 20-21 września galeria Bolesławiec City Center zaprasza na darmowe porady stylisty, fryzjera, bezpłatny makijaż i manicure biologiczny, a także na rozmowę z trenerem personalnym.
istotne.pl 0 uroda, galeria bcc

Reklama

Jesień w Bolesławiec City Center zapowiada się bardzo obiecująco. Mimo kończącego się lata staramy się, aby w naszej galerii klimat był naprawdę gorący. W związku z tym już w najbliższy weekend, 20-21 września, przygotowaliśmy dla bolesławian niezwykłe wydarzenia pod hasłem “Weekend urody”. Będzie to doskonała okazja, aby skorzystać z darmowych porad doświadczonych specjalistów oraz poddać się bezpłatnym zabiegom upiekszajacym.

W trakcie “Weekendu urody” skorzystać będzie można m.in. z porad stylistki, która pomoże Wam wybrać ubrania podkreślające Wasze atuty. U trenera personalnego będziecie mogli zbadać poziom tkanki tłuszczowej i dowiedzieć się, jak należy dbać o swoją sylwetkę.

To nie koniec atrakcji. Mówi się, że zadbane dłonie to wizytówka kobiet. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla wszystkich bolesławianek specjalną niespodziankę w postaci możliwości wykonania bezpłatnego manicure biologicznego. Dodatkowo profesjonalna kosmetyczka wszystkim chętnym Paniom wykona makijaż. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci w postaci malowania twarzy w fantazyjne wzory.

Nie możecie tego przegapić! Odwiedźcie Bolesławiec City Center w dniach sobotę i niedzielę 20 i 21 września i skorzystajcie z możliwości bezpłatnych konsultacji! Dajcie się porwać urodowemu szaleństwu tej jesieni!

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na stronie Bolesławiec City Center oraz na profilu na Facebook.

Galeria BCC weekend urody 20-21/09/14Galeria BCC weekend urody 20-21/09/14fot. Harmonique

Reklama