BTS Elektros: zwycięstwo z drugoligowcem

Zawodnicy BTS Elektros
fot. BTS Bolesławiec Na tydzień przed pierwszym meczem w III Lidze seniorska drużyna BTS Elektros Bolesławiec rozegrała w Żaganiu ostatni mecz kontrolny. Nasz team w imponujący sposób pokonał drugoligowy zespół WKS Sobieski Arena Żagań 3:0 (25:19, 28:26, 25:22).
istotne.pl 0 bts bolesławiec

Zawodnicy trenera Krzysztofa Mosiądza – dzięki poukładanej i konsekwentnej grze – od początku pierwszego seta nadawali tempo rywalizacji, czego efektem było zwycięstwo 25:19. W kolejnej partii gra była wyrównana, jednak wynik seta rozstrzygnął się w końcówce w grze „na przewagi”. Więcej determinacji wykazali siatkarze BTS-u, zwyciężając 28:26. W ostatnim secie, podobnie jak w pierwszym, siatkarze z Miasta Ceramiki kontrolowali grę i do końca nie oddali inicjatywy przeciwnikowi, wygrywając do 22.

Zwycięstwo z tak mocnym przeciwnikiem jest bardzo dobrym prognostykiem przed
rozpoczynającym się sezonem ligowym 2014/2015.

Pierwszy mecz BTS Elektros rozegra w najbliższą sobotę, 27 września, o godz. 17:00 w Miliczu. Nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną, która po roku nieobecności powraca na siatkarskie parkiety.