Nasi taekwondocy z 11 medalami Sokol Cup

taekwondo-olimpijskie-zawodnik-walka
istotne.pl 0 taekwondo, gladius, turniej

Kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Taekwondo dla dzieci Sokol Cup miała miejsce w sobotę, 13 października, w czeskim Hradcu Kralowym. W zawodach wzięło udział kilkanaście klubów z Czech, Niemiec i Polski. Ekipa LMKS Gladius Bolesławiec wywalczyła 11 medali, w tym 2 złote oraz 5 srebrnych.

Złoto zdobyli: Kinga Benesz oraz Dawid Poznański. Na drugich pozycjach w swoich kategoriach uplasowali się: Mateusz Boczarski, Marcin Skiba, Klaudiusz Mrozik, Brunon Owczarek oraz William Zarzycki, a na najniższym stopniu podium stanęli: Wiktor Kuczyński, Mateusz Mrozik, Jakub Owczarek oraz Mateusz Pytliński.

Udział w turnieju był współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bolesławiec. Więcej zdjęć na facebookowym fanpage'u LMKS Gladius.

(informacja: LMKS Gladius Bolesławiec/ii)