Olimpia Kowary – BKS 2:1 w finale okręgowego pucharu

logo-puchar-pzpn
istotne.pl 0 puchar, olimpia kowary, bks bolesławiec

W rozegranym 1 maja, na stadionie w Jeleniej Górze, finale Okręgowego Pucharu Polski Olimpia Kowary pokonała BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:1 (1:0). Gola dla BKS zdobył w 72 minucie Michał Błoński. Dla Olimpii trafiali: w pierwszej połowie Sebastian Szujewski oraz na początku drugiej połowy Tobiasz Kuźniewski (rzut karny). Puchar trafił do Olimpii. Puchar pocieszenia, za drugie miejsce, odebrał BKS. Obaj finaliści otrzymali komplety piłkarskich strojów firmy JAKO.

Już w najbliższą niedzielę (4 maja) o godzinie 11:00 BKS będzie podejmował u siebie Granicę Bogatynia.

BKS Bobrzanie z pucharem za drugie miejsceBKS Bobrzanie z pucharem za drugie miejscefot. JP