Pierwsze urodziny BCC!

Pierwsze urodziny BCC!
fot. Galeria BCC W sobotę, 23 listopada w galerii przygotowano dla odwiedzających urodzinowe konkursy, Akademia Pana Kleksa dla dzieci oraz pyszny tort urodzinowy.
istotne.pl konkurs, galeria, promocja

Kochani z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że zbliża się szczególna data: 22 listopada, czyli data urodzin Galerii Handlowej Bolesławiec City Center. Nie jedna osoba nas ostatnio pyta, które to urodziny? Drugie? Trzecie? Wszyscy są zaskoczeni, gdy odpowiadamy, że pierwsze. To pierwsze urodziny Galerii BCC! Zapraszamy na urodzinowy event w sobotę, 23 listopada od 11:00-16:00.

Miło nam słyszeć takie zaskoczenie i głosy, że wiele osób przyzwyczaiło się do galerii w centrum miasta, gdzie często dzieje się coś ciekawego, a przede wszystkim doskonałego miejsca na codzienne zakupy i coraz częstsze spotkania ze znajomymi, których nie było czasu spotkać przy innej okazji.

Przyjdźcie do BCC w sobotę 23 listopada! Wszystkich Was chcemy zaprosić na pyszny tort urodzinowy o 16:00, a Wasze pociechy, naszych milusińskich na Akademię Pana Kleksa z zabawami, konkursami i piosenkami wspólnie śpiewanymi oczywiście z Panem Kleksem od 11:00 do 16:00.

Cieszymy się na samą myśl, że galeria BCCenter wpisała się na stałe nie tylko w piękną architekturę miasta, ale również w przyjazną, bolesławiecką społeczność ciepłych i otwartych ludzi. Do zabaczenia w BCC!

(informacja zlecona: Flow Comunication)