Za nami mistrzostwa Bolesławca i powiatu szkół podstawowych i gimnazjalnych w sztafetach pływackich. Zawody rozegrano 2 grudnia w Bolesławieckim Parku Wodnym „Orka”. Organizatorami mistrzostw były: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy (Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr). Oto wyniki:
Klasyfikacja miejska w kategorii szkół podstawowych
- dziewczęta
- Prywatna Szkoła Podstawowa „Oxpress” (Patrycja Faryna, Julita Węglicka, Ola Kunecka, Iza Kalenik, Joanna Ośko, Natalia Łomańska, Julita Jośko i Wiktoria Młodzińska)
- SP nr 4
- SP nr 1
- chłopcy
- Prywatna Szkoła Podstawowa „Oxpress” (Wiktor Wilk, Jakub Owczarek, Hubert Parzyński, Kuba Michalak, Ivan Sushchanka, Patryk Łabudzki, James Pratt, Rafał Karoński)
- SP nr 4
- SP nr 1
Klasyfikacja miejska w kategorii szkół gimnazjalnych
- dziewczęta
- II Prywatne Gimnazjum (Natalia Brydebol, Martyna Krasnowska, Małgorzata Narecka, Alicja Sobolska, Maja Szocińska, Gabriela Szpila, Agata Knapik, Marta Mucha, Izabela Tkaczyk i Aleksandra Trawniczek)
- GS nr 2
- GS nr 3
- chłopcy
- Gimnazjum Samorządowe nr 2 (Mateusz Kwieciński, Dominik Stec, Patryk Zielonka, Kacper Grela, Krzysztof Kamiński, Michał Stępień, Mateusz Tofil, Cyprian Pełka, Sebastian Markowski, Marcin Bachusz)
- II PG
- GS nr 3
Klasyfikacja powiatowa w kategorii szkół podstawowych
- dziewczęta
- Prywatna Szkoła Podstawowa „Oxpress” (Patrycja Faryna, Julita Węglicka, Ola Kunecka, Iza Kalenik, Joanna Ośko, Natalia Łomańska, Julita Jośko i Wiktoria Młodzińska)
- SP nr 4
- SP nr 1
- chłopcy
- Prywatna Szkoła Podstawowa „Oxpress” (Wiktor Wilk, Jakub Owczarek, Hubert Parzyński, Kuba Michalak, Ivan Sushchanka, Patryk Łabudzki, James Pratt, Rafał Karoński)
- SP nr 4
- SP nr 1
Klasyfikacja powiatowa w kategorii szkół gimnazjalnych
- dziewczęta
- II Prywatne Gimnazjum (Natalia Brydebol, Martyna Krasnowska, Małgorzata Narecka, Alicja Sobolska, Maja Szocińska, Gabriela Szpila, Agata Knapik, Marta Mucha, Izabela Tkaczyk i Aleksandra Trawniczek)
- GS nr 2
- Gimnazjum w Osiecznicy
- chłopcy
- Gimnazjum Samorządowe nr 2 (Mateusz Kwieciński, Dominik Stec, Patryk Zielonka, Kacper Grela, Krzysztof Kamiński, Michał Stępień, Mateusz Tofil, Cyprian Pełka, Sebastian Markowski, Marcin Bachusz)
- II PG
- GS nr 3
(informacja: MOSiR/MOS/ii)